Kontroler LED RGB RF 12V 12A + pilot

  • Kontroler LED RGB RF (radiowy) 12V 12A + pilot
  • Kontroler LED RGB RF 12V 12A + pilot

Kontroler to nieodłączny element realizacji oświetlenia w systemie RGB. To dzięki niemu można wydobyć z taśmy LED RGB pożądany kolor oświetlenia lub wybrać jedną z funkcji dynamicznej zmiany kolorów.

Przeznaczony jest do pracy z dowolnym źródłem oświetlenia RGB zasilanym napięciem stałym 12V~24V (dokładne parametry napięciowe podane w specyfikacji poniżej). Szczególnie polecany jako element sterujący do taśm RGB z serii "LED line".

Dołączony do sterownika pilot pozwala na wybór jednej z wielu opcji świecenia taśmy RGB. Funkcje dynamicznej zmiany kolorów pozwolą osiągnąć wspaniałe efekty świetlne za dotknięciem jednego przycisku.

Kontroler komunikuje się z pilotem za pomocą sygnału radiowego (RF). Maksymalny zasięg komunikacji wynosi 50 metrów (bez barier), zapewnia to wygodę w użytkowaniu urządzenia.

Kontroler może służyć do obsługi dowolnego oświetlenia RGB nie przekraczającego łącznego prądu 12A (po 4A na każdy kanał). W przypadku podłączenia źródła światła o większym poborze prądu konieczne jest zastosowanie odpowiedniego wzmacniacza sygnału RGB.

Połączenie kontrolera z zasilaczem odbywa się za pomocą przewodów montażowych. Sygnał RGB wyprowadzony został ze przez zaciski montażowe oznaczone kolejno: R-czerwony, G-zielony, B-niebieski. Kontroler posiada biały przewód, który jest wspólną anodą (+) dla wszystkich sygnałów.

 

Uwaga !!! 
Bateria do pilota nie wchodzi w skład zestawu.

Parametry techniczne:
Zakres napięcia wejściowego:
12 ~ 24 V DC
Sygnał wyjściowy:
RGB
Sposób regulacji:
pilot
Sposób komunikacji z pilotem:
radiowa
Zasięg pilota:
50m
Złącze zasilające:
przewody montażowe
Złącze sygnałowe (wyjściowe):
przewody montażowe
Wymiary (dł. x szer. x wys.) lub (śr. x wys.):
96 x 66.5 x 25,5 (mm)
Wymiary pilota (dł. x szer. x wys.):
85 x 36.5 x 16(mm)
Waga:
250g
FUNKCJE STATYCZNE
Ilość kolorów predefiniowanych::
7
Kolory predefiniowane:
czerwony, zielony, niebieski, biały, pomarańcz, żółty, fioletowy
Funkcja ściemniania / rozjaśniania:
tak
FUNKCJE DYNAMICZNE
Programy predefiniowane::
Ciągłe światło 7 kolorów, skokowa zmiana 3 kolorów, skokowa zmiana 7 kolorów, płynna zmiana 3 kolorów, płynna zmiana 7 kolorów
Regulacja prędkości:
nie
Ilość poziomów prędkości::
10 stopni prędkości dla każdego z programów
Dodatkowe informacje:
Zapamiętanie ustawień po odłączeniu zasilania
Max. obciążenie:
12A (3 x 6A)
Współczynnik zachowania strumienia świetlnego:
0.7
Opinie użytkowników
Ilość opinii: 1 Średnia ocena: 5.00
Ocena:
Autor: Piotr, Łańce
Dobry towar w tej cenie Polecam mimo że brakuje baterii jak piszą .Polecam Łąńce
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

24 miesięcy - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

 

 

Sterowniki objęte są 24-miesięczną gwarancją honorowaną na podstawie dokumentu zakupu. W okresie gwarancyjnym naprawa lub wymiana produktu dokonywane są bezpłatnie, jeśli był on użytkowany zgodnie z przeznaczeniem oraz specyfikacją techniczną.Każdy nabywca objęty jest profesjonalną opieką przed oraz posprzedażną gwarantującą bezpłatne doradztwo w doborze odpowiedniego modelu zasilacza oraz telefoniczną pomocą w trakcie montażu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez e-mail:


serwis@ledin.pl


 Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 (Dz.U. 2014 poz. 827), Konsument ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przesłanie pisemnej informacji o odstąpieniu od umowy sprzedaży na adres: reklamacje@ledin.pl. W informacji powinny być zawarte imię i nazwisko Konsumenta, dokładny adres, numer dokumentu sprzedaży, którego zwrot dotyczy oraz numer rachunku bankowego na jaki zwrot ma zostać dokonany.

 

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Rozumiem
pixel