Żarówka LED G4 12V 2W AC/DC 3000K biała ciepła

  • Żarówka LED G4 12V 2W AC/DC 3000K biała ciepła
  • Żarówka LED G4 12V 2W AC/DC 3000K biała ciepła
Producent: LEDOM®
Kod produktu: 243929
Gwarancja: 24 miesiące
Cena DostępnośćWysyłkaIlość
4,39 zł netto ( 5,40 zł brutto ) + koszty wysyłki Produkt niedostepny, dostawa wkrótce Brak Powiadom mnie o dostępności produktu
Dodaj do porównania Dodaj do obserwowanych

Żarówka LED G4 12V 2W AC/DC 3000K biała ciepła 

 

  • 10-krotnie mniejsze zużycie energii
  • najbardziej energooszczędne źródło oświetlenia dostępne na rynku jako zamiennik tradycyjnych żarówek
  • znacznie mniejsza emisja ciepła
  • wysoka żywotność - około 50 000 godz. pracy
  • częste włączanie i wyłączanie nie wpływają na żywotność żarówki
  • potwierdzona jakość produktów
Parametry techniczne:
Barwa światła:
biała ciepła
Moc:
2W
Temperatura barwowa:

Parametr określany inaczej temperaturą barwową. Wyrażony jest w stopniach Kelwina (K).

Temperatura barwowa określana jest przez porównanie barwy światła wysyłanego przez dane źródło, z odpowiadającą mu barwą ciała czarnego o określonej temperaturze. Jest to obiektywna miara wrażenia barwy danego źródła światła.

Różne źródła światła emitują światło o różnej temperaturze barwowej. Podobnie światło naturalne, które dociera do nas, w zależności od położenia słońca na nieboskłonie i stopnia zachmurzenia posiada różną barwę. Zaczynając od niebieskawego, przy całkowitym zachmurzeniu, do pomarańczowego, przy zachodzie słońca. Światło ciepłe wpływa uspokajająco i relaksująco. Przy tym właśnie świetle dobrze odpoczywamy i im cieplejsze światło, tym większe wrażenie ciepła i spokoju. Światło białe, czy też chłodno-białe jest bardziej stymulujące i daje lepsze warunki do intensywnej pracy.

 

2000K    barwa światła świeczki
2800K    barwa standardowej żarówki
3000K    wschód i zachód Słońca
3200K    barwa światła studyjnego
4000K    barwa dzienna
5000K    barwa chłodnobiała
6500K    barwa neutralna
10000-15000K    barwa czystego niebieskiego nieba
28000-30000K    błyskawica

 

Skala temperatur barwy światła

3000K
Strumień świetlny:

Parametr określający całkowitą moc emitowanego światła. Strumień świetlny oznaczany jest jednostką Φ. Jego jednostką miary jest lumen (lm). Pomocny w określaniu całkowitej jasności źródła światła, która jest zależna od wartości strumienia świetlnego (lm) oraz od kąta świecenia (°).

Wielkość tę określa się na podstawie stopnia oddziaływania światła na oko standardowego obserwatora. Strumień świetlny charakteryzuje czułość ludzkiego oka, co nie oznacza, że światło o dwukrotnie większym strumieniu jest rejestrowane przez człowieka jako dwukrotnie jaśniejsze. Skala strumienia świetlnego dla danej długości fali świetlnej jest proporcjonalna do energii niesionej przez światło

 

140lm
Typ mocowania:
G4
Typ diody LED:

Parametr określający typ diody LED użytej do budowy urządzenia. Oznaczenie "SMD" przy symbolu oznacza, że w budowie urządzenia użyto diod nawierzchniowych (ang. Surface Mount Device).

SMD
Kąt rozsyłu światła:

Parametr określający skupienie wiązki światła w stopniach (°). Pomocny w określaniu całkowitej jasności źródła światła, która jest zależna od wartości strumienia świetlnego (lm) oraz od kąta świecenia (°).

120°
Wymiary (dł. x szer. x wys.):
20 x 30 (mm)
Trwałość:
50 000 godzin
Masa produktu z opakowaniem:
3g
Ilość cykli włącz/wyłącz:
50000
Czas nagrzewania lampy do 60%:
1 s
Wskaźnik oddawania barw:
>80
Czas zapłonu:
<0,5 s
Możliwość ściemniania:
nie
Współczynnik zachowania strumienia świetlnego:
0.7
Układ zasilający:
IC PULSE
Materiał obudowy:
PCB
Rodzaj szybki:
brak
Kształt::
pozostałe
Napięcie zasilania:
12V AC/DC
Opinie użytkowników
Wasze wcześniejsze pytania dotyczące tego produktu

Witam serdecznie,

Żarówka ma wymiar: (śr. x wys.) 20 x 30 (mm). Jeśli otwór ma 55mm to powinna jak najbardziej się zmieścić. Podstawowe pytanie - jaki jest zasilacz? Proszę o sprawdzenie i przesłanie nam zdjęcia na e-mail, gdyż nie wszystkie zasilacze współpracują z ledami. Często w instalacjach z przed kilku lat są zasilacze elektroniczne, które uszkadzają żarówki ledowe. Chcąc wykluczyć tą sytuację poproszę zdjęcia na ledzik@ledzik.pl. Zweryfikujemy i dobierzemy odpowiednie żarówki i gdyby zaistniała taka konieczność - zasilacz.

Pozdrawiam,

Karolina Waszyk

24 miesiące - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

 Każda zakupiona żarówka marki LEDOM jest objęta pełną 24-miesięczną gwarancją. W przypadku braku satysfakcji z dokonanych zakupów wszystkim Konsumentom gwarantujemy możliwość zwrotu bez żadnych pytań w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.Każdy nabywca objęty jest profesjonalną opieką przed oraz posprzedażną gwarantującą bezpłatne doradztwo w doborze odpowiedniego modelu żarówki LED, niezbędnych podzespołów oraz telefoniczną pomocą w trakcie montażu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez

e-mail:serwis@ledin.pl

 

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 (Dz.U. 2014 poz. 827), Konsument ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przesłanie pisemnej informacji o odstąpieniu od umowy sprzedaży na adres: serwis@ledin.pl. W informacji powinny być zawarte imię i nazwisko Konsumenta, dokładny adres, numer dokumentu sprzedaży, którego zwrot dotyczy oraz numer rachunku bankowego na jaki zwrot ma zostać dokonany. 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Rozumiem
pixel