Lutowanie taśmy LED - dolutowanie przewodów lub przedłużenie taśmy (silikon)

  • Usługa lutowania
  • Lutowanie taśmy LED - dolutowanie przewodów lub przedłużenie taśmy (silikon)

Usługa jest dostępna w dwóch opcjach do wyboru:

1. Dolutowywanie przewodów zasilających do taśmy.

2. Lutowanie taśmy z drugą taśmą (np: połączenie dwóch rolek taśmy po 5m, w jeden-10 metrowy odcinek).

Przykład wykonania usługi: Jeśli zamówiłeś taśmę LED o długości 5m i chcesz, żebyśmy podzielili ją na 5 odcinków po 1mb tak, żeby do każdego odcinka były dolutowane przewody zasilające, zamów 5x lutowanie.

UWAGA!

Cena dotyczy jednostronnego lutowania 1 odcinka taśmy LED w silikonie

Parametry techniczne:
Współczynnik zachowania strumienia świetlnego:
0.7
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

12 miesięcy - Gwarancja udzielana przez producenta na okres 12 miesięcy.


Serię produktów marki LED line® wyróżnia najwyższa jakość zastosowanych komponentów, niezawodność oraz staranne wykonanie. Cechy te, gwarantują Państwu niezawodne użytkowanie produktów przez długie lata.

Wszystkie parametry produktów LED line® z naszej oferty są zgodne w 100% z ich specyfikacją techniczną.

Każdy zakupiony produkt LED line® objęty jest pełną 12-miesięczną gwarancją. W przypadku braku satysfakcji  z dokonanych zakupów wszystkim Konsumentom gwarantujemy możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki.

Każdy nabywca produktów LED line® objęty jest profesjonalną opieką przed oraz posprzedażną gwarantującą bezpłatne doradztwo. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez e-mail:


serwis@ledin.pl

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 (Dz.U. 2014 poz.827), Konsument ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przesłanie pisemnej informacji o odstąpieniu od umowy sprzedaży na adres:

 


reklamacje@ledin.pl

 

W informacji powinny być zawarte imię i nazwisko Konsumenta, dokładny adres, numer dokumentu sprzedaży, którego zwrot dotyczy oraz numer rachunku bankowego na jaki zwrot ma zostać dokonany.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Rozumiem
pixel