Promocja Bestseller

Naświetlacz solarny LED line 10W 1080LM 4000K biała dzienna

 • Naświetlacz solarny LED line 10W 1080LM 4000K biała dzienna
 • Naświetlacz solarny LED line 10W 1080LM 4000K biała dzienna
 • Naświetlacz solarny LED line 10W 1080LM 4000K biała dzienna
 • Naświetlacz solarny LED line 10W 1080LM 4000K biała dzienna
 • Naświetlacz solarny LED line 10W 1080LM 4000K biała dzienna

 

Naświetlacz Solarny

 

Naświetlacz solarny LED line® 10W 1080lm - mocne światło dla Twojej posesji, bez żadnych przewodów

 

Łatwe w montażu urządzenie z detekcją ruchu, 3 noce pracy na jednym ładowaniu, mocne światło 1080lm bez żadnych przewodów – to wszystko zyskujesz, kupując naświetlacz solarny LED line®. Naświetlacz solarny LED line® to rozwiązanie, oparte na połączeniu ekologii z ekonomią. Zastosowany w naświetlaczu solarnym panel fotowoltaiczny pozwala przekształcać energię słoneczną w energię elektryczną, skutecznie obniżając koszty i chroniąc środowisko. 

 

Naświetlacz solarny LED line® ma wiele zalet. Oto najważniejsze: 

 

 • Darmowe światło = oszczędności

Naświetlacz solarny LED line® nie wymaga zasilania kosztowną energią elektryczną. Do zasilania tego typu lampy wykorzystywane jest ogniwo fotowoltaiczne, sprzężone z wymiennymi akumulatorami litowo-jonowymi, które gwarantują nieustanną pracę przez kilkanaście godzin od pełnego naładowania oraz zapewniają stały poziom jasności przez cały czas świecenia oprawy.

 • Wydajność = perfekcyjnie oświetlona przestrzeń

Wykorzystując energię słoneczną, naświetlacz solarny LED line® emituje silny  strumień światła 1080lm. Urządzenie wyposażone jest w energooszczędne diody LED o bardzo wysokiej wydajności świetlnej – ponad 100 lm/W. Po pełnym naładowaniu pracuje wydajnie przez trzy noce bez dostępu do światła słonecznego. 

 

 • IP65 = bezpieczeństwo użytkowania 

Stopień ochrony oprawy IP65 gwarantuje wodoszczelność i niezawodną pracę naświetlacza LED line® w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, co przekłada się na bezpieczeństwo użytkowania. Naświetlacz solarny LED line®  został stworzony  do pracy w trudnych warunkach. Pracuje wydajnie w temperaturze od -15°C do +45°C.

 

 • Detekcja ruchu i zmierzchu = światło, jakiego potrzebujesz

Naświetlacz solarny LED line® jest wyposażony w: dwa czujniki ruchu, które odpowiadają za szeroki obszar detekcji 180˚ oraz zintegrowany z panelem fotowoltaicznym czujnik zmierzchu, którym można sterować wybierając jeden z trzech trybów pracy naświetlacza. Urządzenie emituje światło tylko wtedy, kiedy tego potrzebujesz.  

 

 • Brak okablowania = wygoda

Naświetlacz solarny LED line® nie wymaga doprowadzenia zasilania sieciowego, jest więc dobrym rozwiązaniem w miejscach gdzie doprowadzenie przewodów jest  szczególnie utrudnione lub niemożliwe. Za pomocą naświetlacza solarnego efektywnie oświetlisz plac budowy, kemping, posesję, bramę wjazdową, itp.  

 

 • Nieskomplikowana konstrukcja = łatwość montażu

Naświetlacz wystarczy rozpakować i zainstalować w wybranym miejscu. Wspornik oprawy obraca się w płaszczyźnie 360°. W zestawie znajduje się także uchwyt, który umożliwia zamontowanie lampy solarnej na słupie latarni, lub pionowej barierce.  

 

 • Naświetlacz solarny LED line® = ekologia

Energia elektryczna pozyskiwana z panelu słonecznego jest tzw. odnawialną energią elektryczną. Jest to istotny fakt dla osób dbających o środowisko. Stosując rozwiązania solarne, dbamy o środowisko i oszczędzamy na rachunkach za energię elektryczną. Dzięki nowoczesnej, solarnej oprawie oświetleniowej LED line® korzystasz z darmowej, ekologicznej energii słonecznej.
  

 

 

 

 

 

 

Parametry techniczne:
Temperatura barwowa:

Parametr określany inaczej temperaturą barwową. Wyrażony jest w stopniach Kelwina (K).

Temperatura barwowa określana jest przez porównanie barwy światła wysyłanego przez dane źródło, z odpowiadającą mu barwą ciała czarnego o określonej temperaturze. Jest to obiektywna miara wrażenia barwy danego źródła światła.

Różne źródła światła emitują światło o różnej temperaturze barwowej. Podobnie światło naturalne, które dociera do nas, w zależności od położenia słońca na nieboskłonie i stopnia zachmurzenia posiada różną barwę. Zaczynając od niebieskawego, przy całkowitym zachmurzeniu, do pomarańczowego, przy zachodzie słońca. Światło ciepłe wpływa uspokajająco i relaksująco. Przy tym właśnie świetle dobrze odpoczywamy i im cieplejsze światło, tym większe wrażenie ciepła i spokoju. Światło białe, czy też chłodno-białe jest bardziej stymulujące i daje lepsze warunki do intensywnej pracy.

 

2000K    barwa światła świeczki
2800K    barwa standardowej żarówki
3000K    wschód i zachód Słońca
3200K    barwa światła studyjnego
4000K    barwa dzienna
5000K    barwa chłodnobiała
6500K    barwa neutralna
10000-15000K    barwa czystego niebieskiego nieba
28000-30000K    błyskawica

 

Skala temperatur barwy światła

4000K
Moc:
10W
Barwa światła:
biała dzienna
Strumień świetlny:

Parametr określający całkowitą moc emitowanego światła. Strumień świetlny oznaczany jest jednostką Φ. Jego jednostką miary jest lumen (lm). Pomocny w określaniu całkowitej jasności źródła światła, która jest zależna od wartości strumienia świetlnego (lm) oraz od kąta świecenia (°).

Wielkość tę określa się na podstawie stopnia oddziaływania światła na oko standardowego obserwatora. Strumień świetlny charakteryzuje czułość ludzkiego oka, co nie oznacza, że światło o dwukrotnie większym strumieniu jest rejestrowane przez człowieka jako dwukrotnie jaśniejsze. Skala strumienia świetlnego dla danej długości fali świetlnej jest proporcjonalna do energii niesionej przez światło

 

1080 lm
Napięcie znamionowe:

DC - napięcie stałe, AC (~) - napięcie zmienne

bateria 3,7V
Kąt rozsyłu światła:

Parametr określający skupienie wiązki światła w stopniach (°). Pomocny w określaniu całkowitej jasności źródła światła, która jest zależna od wartości strumienia świetlnego (lm) oraz od kąta świecenia (°).

90°
Wskaźnik oddawania barw:
>80
Wymiary (dł. x szer. x wys.) lub (śr. x wys.):
300*215*35mm
Trwałość:
35 000 godzin
Klasa szczelności:

IP - stopień ochrony przed penetracją czynników zewnętrznych. Oznaczenie stopień IP składa się z liter IP i dwóch do czterech znaków, z których pierwszy oznacza odporność na penetrację cieł stałych, a drugi na penetrację wody.

 

Pierwszy znak (IPx0): zabezpieczenie przed ciałami stałymi (zgodnie z PN-EN 60529:2003)

 

Poziom Rodzaj ochrony
0 brak ochrony
1 ochrona przed ciałami o wielkości ponad 50 mm (przypadkowy dotyk dłonią)
2 ochrona przed ciałami o wielkości ponad 12,5 mm (przypadkowy dotyk palcem)
3 ochrona przed ciałami o wielkości ponad 2,5 mm (przypadkowy dotyk drutem lub wkrętakiem )
4 ochrona przed ciałami o wielkości ponad 1 mm (cienkie narzędzie, cienki przewód)
5 ochrona przed wnikaniem pyłu w ilościach nie zakłócających pracy urządzenia
6 całkowita ochrona przed wnikaniem pyłu

 

Drugi znak (IP0x): zabezpieczenie przed wnikaniem wody (zgodnie z PN-EN 60529:2003)

 

Poziom Rodzaj ochrony
0 brak ochrony
1 ochrona przed kroplami wody spadającymi pionowo (z kondensacji)
2 ochrona przed kroplami wody padającymi na obudowę pod kątem 15° względem położenia normalnego
3 ochrona przed kroplami padającymi pod kątem 60° od pionu
4 ochrona przed kroplami padającymi pod dowolnym kątem, ze wszystkich stron (deszcz)
5 ochrona przed strumieniem wody z dowolnego kierunku
6 ochrona przed silnymi strumieniami wody lub zalewaniem falą z dowolnego kierunku
7 ochrona przed zalaniem przy zanurzeniu na taką głębokość, aby dolna powierzchnia obudowy znajdowała się 1 m pod powierzchnią wody, a górna nie mniej niż 0,15 m w czasie 30 min
8 ochrona przed zalaniem przy ciągłym zanurzeniu i zwiększonym ciśnieniu wody (1 m głębokości)
9 ochrona przed zalaniem strugą wody pod ciśnieniem (80-100 barów, o temperaturze do +80 °C) zgodnie z normą DIN 40050

 

 

 

 

IP65
Masa produktu z opakowaniem:
1800 g
Ilość cykli włącz/wyłącz:
50000
Czas nagrzewania lampy do 60%:
1 s
Współczynnik zachowania strumienia świetlnego:
0.7
Współczynnik mocy:
nie dotyczy – zasilanie z baterii
Czas zapłonu:
<0,5 s
Opakowanie zbiorcze::
4 szt
Materiał obudowy:
tworzywo sztuczne
Współpraca ze ściemniaczem::
NIE
Układ zasilający:
bateria 3,7V 8000mAh
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

24 miesięce - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

 

Serię produktów marki LED line® wyróżnia najwyższa jakość zastosowanych komponentów, niezawodność oraz staranne wykonanie. Cechy te, gwarantują Państwu niezawodne użytkowanie produktów przez długie lata.


Wszystkie parametry halogenów LED line® z naszej oferty są zgodne w 100% z ich specyfikacją techniczną. Parametry świetlne zostały potwierdzone odpowiednimi badaniami, a zgodność z wymogami bezpieczeństwa jest potwierdzona stosownymi certyfikatami.


Każdy zakupiony halogen LED line® objęty jest pełną 24-miesięczną gwarancją. W przypadku braku satysfakcji z dokonanych zakupów wszystkim Konsumentom gwarantujemy możliwość zwrotu bez żadnych pytań w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.


Każdy nabywca produktów LED line® objęty jest profesjonalną opieką przed oraz posprzedażną gwarantującą bezpłatne doradztwo w doborze odpowiedniego modelu naświetlacza LED, niezbędnych podzespołów oraz telefoniczną pomocą w trakcie montażu. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz poprzez e-mail:


serwis@ledin.pl


Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 (Dz.U. 2014 poz. 827), Konsument ma prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyn, w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia dostarczenia produktu. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest przesłanie pisemnej informacji o odstąpieniu od umowy sprzedaży na adres: reklamacje@ledin.pl. W informacji powinny być zawarte imię i nazwisko Konsumenta, dokładny adres, numer dokumentu sprzedaży, którego zwrot dotyczy oraz numer rachunku bankowego na jaki zwrot ma zostać dokonany. 

Zamknij
Jplayer
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Rozumiem
pixel