Kontakt

LEDIN Group Sp. z o.o.
Dębowa 1
07-410 Tobolice

Śledź nas

23 sierpnia, 2021

PIERWSZA EDYCJA TARGÓW WEWNĘTRZNYCH ONLINE FIRMY LEDIN DLA BRANŻY OŚWIETLENIOWEJ

JUŻ WKRÓTCE

W dniach od 15 do 17 września br. będziemy mieli okazję uczestniczyć w pierwszych targach oświetleniowych organizowanych przez firmę LEDIN. W trosce o komfort i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników targi odbędą się za pośrednictwem platformy online, do której każdy zainteresowany będzie mógł otrzymać dostęp.

To wspaniała szansa na to, by spotkać się z ekspertami ds. oświetlenia LED, dowiedzieć się więcej na temat nowości w branży oraz najnowszych trendów oświetleniowych. Spotkanie poprowadzi Olivier Janiak, a gościem specjalnym będzie Robert Burneika, znany kulturysta i zawodnik MMA.

Grupa LEDIN, która istnieje na rynku oświetleniowym od ponad 10 lat, to prężnie rozwijający się producent i dystrybutor oświetlenia LED z Ostrołęki. Do grupy przynależą dwie marki własne – 
LED line® oraz LEDOM, które współpracują z międzynarodowymi dystrybutorami i punktami sprzedaży zlokalizowanymi w ponad 25 krajach na całym świecie. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynkowemu, LEDIN po raz pierwszy organizuje wewnętrzne targi oświetleniowe, w których możemy wziąć udział.

Targi oświetleniowe to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów i nowe trendy związane ze stosowaniem coraz bardziej wydajnych, przyjaznych środowisku rozwiązań oświetleniowych zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych oraz komercyjnych.

Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w targach oświetleniowych LEDIN, będzie miał szansę poznać szeroką gamę produktów firmy, a także dowiedzieć się więcej na temat stosowanych technologii.

Całe wydarzenie podzielone zostało na trzy moduły:

– panel produktowy, podczas którego zaprezentowana zostanie bogata i zróżnicowana oferta produktowa LEDIN, a także nowości, które niebawem pojawią się w ich asortymencie;
– panel szkoleniowy, który będzie okazją do wysłuchania prelekcji specjalistów pracujących w Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®;
– panel marketingowy, podczas którego omówione zostaną praktyczne kwestie związane z doborem oświetlenia do przestrzeni prywatnych.

Wydarzenie poprowadzi
Olivier Janiak, natomiast gościem specjalnym będzie Robert Burneika. Aby wziąć udział w targach, należy w dniach od 15 do 17września br. wejść na nasz kanał LED line na platformie Youtube i zapoznać się z opublikowanymi tam materiałami.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targach oświetleniowych producentów i dystrybutorów oświetlenia, sprzedawców hurtowych, inwestorów i deweloperów, architektów i projektantów wnętrz, a także wszystkich, którym tematyka oświetlenia LED jest szczególnie bliska.