Kontakt

LEDIN Group Sp. z o.o.
Dębowa 1
07-410 Tobolice

Śledź nas

LEDIN 2010-2021

Jesteśmy grupą ludzi, których pasją jest tworzenie innowacyjnych produktów oświetleniowych, w których wykorzystujemy nowoczesną technologię LED. Nasze produkty dostarczamy pod markami LED Line® oraz LEDOM, które są rozpoznawalne zarówno w Polsce, jak i w pozostałych krajach europejskich. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne źródła światła LED, jak również zasilacze, profile i systemy kontroli. Zapraszamy do kontaktu – nasz dział wsparcia technicznego z przyjemnością odpowie na wszystkie Państwa pytania.

zarowka
zarowka-2

WARTOŚCI, KTÓRYMI SIĘ KIERUJEMY

  • Uczciwość
  • Odpowiedzialność
  • Szacunek
  • Współpraca
  • Zaangażowanie
  • Zaufanie

WIZJA

Tworzymy światło przyjazne człowiekowi. Dbamy o satysfakcję i zadowolenie naszych klientów, współpracując z najlepszymi partnerami.

MISJA

Tworzymy i dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości źródła światła LED, które są zgodne z europejskimi standardami. Nasze produkty bazują na innowacyjnej technologii gwarantującej komfort i bezpieczeństwo dla oczu użytkowników.

MOTTO

Zachowanie najwyższych standardów jakości to nasz priorytet. Dowodem tego są nasze produkty, jak również ich rzetelny serwis oraz profesjonalna obsługa klienta.

TWORZYMY ŚWIATŁO PRZYJAZNE CZŁOWIEKOWI

LEDIN – jesteśmy blisko ludzi

Od wielu lat z przyjemnością angażujemy się w akcje charytatywne i liczne działania proekologiczne. Od 2014 roku mamy zaszczyt współfinansować akcję Motoserce, której zadaniem jest szerzenie idei krwiodawstwa.

Wspieramy również naszą lokalną społeczność poprzez przekazywanie środków finansowych na organizację festynów osiedlowych przez rady osiedli w naszym mieście, Ostrołęce.

Chętnie udzielamy się w wielu akcjach kulturowych, m.in. w organizacji „Nocy Muzeów” przez Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce.

Nasi pracownicy chętnie inicjują wiele wartościowych akcji społecznych, w tym m.in. coroczne przygotowywanie Szlachetnej Paczki oraz zbiórki produktów dla mieszkańców schroniska dla zwierząt.

LEDIN – Firma Przyjazna Naturze

Jesteśmy firmą, która od wielu lat przestrzega wszystkich przepisów, które mają wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie ludzi oraz środowiska. Zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2015 roku (Dz. U. z 2015 r. poz. 1688) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny przekazujemy wyłącznie do odpowiednich zakładów przetwarzania.

Nasze liczne działania proekologiczne przekładają się na uczestnictwo firmy LEDIN w programie Firma Przyjazna Naturze. Ochrona środowiska naturalnego jest i z pewnością nadal będzie bardzo ważnym elementem naszych codziennych działań.

OBSŁUGA KLIENTÓW

KAMIENIE MILOWE LEDIN

2010
Rozpoczyna się historia naszej firmy i powstaje marka LED line®.
2011
W styczniu 2011 roku na rynku pojawiły się pierwsze produkty z logo marki LED line®. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy do sprzedaży innowacyjne taśmy LED 150 oraz taśmy LED 600 z diodami SMD3528, które obecnie uznawane są za standard, jeśli chodzi o źródła światła LED. Do naszej oferty dołączyły również pierwsze modele źródeł światła z mocowaniem GU10.
2012-2013
Jest to ważny etap w naszej działalności, ponieważ w tym właśnie okresie wprowadziliśmy na rynek taśmy LED MULTIWHITE™, w których zastosowane zostało specjalne rozwiązanie diody, chronione obecnie patentem na terenie Unii Europejskiej. Stworzone przez nas taśmy pozwalają na swobodną regulację temperatury barwowej w zakresie 3200-7000K, do czego wykorzystuje się specjalne kontrolery LED.
2014
W 2014 roku, jako pierwsi w Polsce, stworzyliśmy rozwiązania oparte na diodach FILAMENT. W tym samym czasie stworzyliśmy nasz dział eksportu, który zajął się obsługą pierwszych partnerów z zagranicy. 2014 to także rok, w którym staraliśmy się coraz mocniej zaznaczać naszą obecność na rynku oświetleniowym poprzez udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego – ŚWIATŁO w Warszawie.
2015
Kolejnym krokiem milowym w naszej działalności było zastosowanie w jednej diodzie SMD czterech niezależnych chipów emitujących światło, czego udało nam się dokonać w 2015 roku. Co ważne, za sprawą tego pionierskiego typu diody LED udało nam się stworzyć elastyczną taśmę LED RGBW, która pozwala (przy wykorzystaniu specjalnych kontrolerów) na komfortowy wybór dowolnej barwy światła z palety kolorów RGB oraz intensywnego światła białego o wysokich parametrach.
2016
Integrujemy naszą wewnętrzną platformę produktową LEDIN z platformami sprzedażowymi naszych partnerów handlowych. W ten sposób nasi klienci i kontrahenci zyskują dostęp do bazy w czasie rzeczywistym i mają wgląd do aktualnych stanów magazynowych, jak również opisów i informacji technicznych.
2017

Otrzymujemy dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach RPO WM 2014-2020, do czego przyczynił się nasz projekt pt: „Profesjonalizacja i poprawa jakości produktów marki LED line® poprzez zapewnienie stałej kontroli parametrów fotometrycznych i elektromagnetycznych, we własnym laboratorium badawczym”.

W tym samym czasie jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy na rynek źródła światła bazujące na diodach CSP (chip scale package), które charakteryzuje niska rezystancja termiczna oraz możliwość umieszczenia diody na obudowie ceramicznej. Dzięki temu nasze diody są w stanie pracować przy wyższych wartościach prądu, gwarantując tym samym wysoką wydajność świetlną oraz wieloletnią niezawodność oświetlenia.

W 2017 roku w lampach UFO High Bay umieściliśmy diody LUMILEDS w wersji o podwyższonej wydajności świetlnej LUXEON 3030, co pozwoliło nam osiągnąć skuteczność świetlną całej oprawy na poziomie 120 lm/W.

2018

Nasz sklep internetowy ledin.pl przeszedł całkowitą metamorfozę i został przekształcony w platformę B2B, która od tej pory skupia wyłącznie partnerów handlowych.

Co więcej, jako pierwsi w Polsce wykorzystaliśmy grafen w konstrukcji lamp LED, co obecnie staje się już standardem oświetleniowym.

W trosce o zachowanie dobrych relacji z naszymi partnerami po raz pierwszy wystąpiliśmy jako wystawca na targach Light+Building we Frankfurcie nad Menem.

Liczne osiągnięcia i postępy w rozwoju naszej firmy sprawiły, że w 2018 roku zmieniliśmy siedzibę LEDIN na przestrzeń o powierzchni 3500 m2 , z czego 140 m2 zajmuje nasze Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line® wraz ze stanowiskiem do pomiaru EMC, showroomem, pomieszczeniem serwisowo-produkcyjnym, przestrzenią biurową oraz pomieszczeniami magazynowymi z regałami do wysokiego składowania. W obecności przedstawicieli miasta Ostrołęka oraz gminy Rzekuń nastąpiło uroczyste otwarcie naszej nowej siedziby.

2019
Następuje oficjalne uruchomienie naszego Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®, w którym dział R&D nieustannie wdraża nowe produkty, bada je i dostosowuje ich parametry do standardów jakościowych wytyczanych przez LEDIN.
2020
Prężnie pracujemy nad stworzeniem nowego wizerunku naszych marek w sieci. Uruchomiona została nowa strona marki LED line® oraz LEDOM. W tym samym roku rozpoczęliśmy prace projektowe nad stworzeniem nowej hali magazynowej w Tobolicach.
2021

Zarząd naszej firmy LEDIN Sp. z o.o. się rozrasta – dołącza do niego wieloletni pracownik naszej firmy, Mateusz Sztemberg.

Stajemy się wyłącznym dystrybutorem na rynek polski marki Merrytek, światowego lidera w kontekście dostawy zaawansowanych czujników oświetlenia.

2021 to dla nas przełom w działaniach sprzedażowych – zdecydowaliśmy się zrezygnować z obsługi klientów detalicznych poprzez kanały e-commerce, a także uruchomić zaawansowaną platformę B2B dla klientów hurtowych.

W sierpniu 2021 roku planowane jest również uruchomienie nowej hali magazynowej w Tobolicach, która ma mieścić ponad 850 miejsc paletowych.