Kontakt

LEDIN Group Sp. z o.o.
Dębowa 1
07-410 Tobolice

Śledź nas

9 lutego, 2022

26-27 stycznia – wizyta kazachskiej delegacji firm z branży oświetleniowej w LEDIN  

W dniach 26-27 stycznia mieliśmy przyjemność gościć w LEDIN kazachską delegację firm działających w branży oświetleniowej. 

Nasi goście przybyli do nas w ramach Kazachskiej Misji Gospodarczej, współorganizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu, Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego i Agencję SOMA Sp. J. Krzysztof Sobociński z inicjatywy naszej firmy. Wizyta odbywała się pod patronatem Ambasady RP w Nur-Sułtanie.  

Przyjazd przedsiębiorców z Kazachstanu połączony był z 29. Międzynarodowymi Targami Światło oraz 19. Międzynarodowymi Targami Elektrotechnika, odbywającymi się w Warszawie.

Pierwszego dnia kazachska delegacja odwiedziła siedzibę naszej firmy, gdzie zapoznała się z profilem naszej działalności oraz standardem kontroli jakości, obowiązującym w Centrum Badań i Pomiarów Światła LED line®. Drugiego dnia, podczas wizyty na Targach ŚWIATŁO, goście zapoznali się z kompleksową ofertą firmy LEDIN na naszym stoisku oraz uczestniczyli w specjalnie przygotowanym przez nas szkoleniu „Autonomiczny system oświetlenia DAYLIGHT HARVESTING – wykorzystanie światła dziennego w projektowaniu oświetlenia na przykładzie opraw LED line® 1-10V oraz czujników Merrytek“.  

Kazachska Misja Gospodarcza bardzo dobrze wpisuje się w strategię ekspansji naszej firmy na rynki zagraniczne. To dla nas ogromna szansa na nawiązanie nowych kontaktów handlowych, mogących zaowocować dłuższą współpracą oraz realizacją wspólnych projektów w Kazachstanie. 

Nasza firma stale się rozwija, poszerza przyjazne stosunki z nowymi kontrahentami, budując sieć dystrybucji w Europie i na świecie. Obecnie utrzymujemy ścisłą współpracę handlową z blisko 30. krajami, głównie europejskimi.